Raymond Van De Waele (1894- ?)
Raymond Van De Waele (1894- ?) Portrait d'une dame au chapeau. Huile sur toile, non signée. Portret van een dame met hoed. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 60 x 50,5 cm
60 x 50,5 cm