Raymond Van De Waele (1894- ?)
Raymond Van De Waele (1894- ?) Portrait de femme. Huile sur toile, non signée. Portret van een dame. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 46 x 42,5 cm
46 x 42,5 cm