Lot n° 11

Raymond VAN DE WAELE (1894-?)

Résultat :
Estimation :

Raymond Van De Waele (1894- ?) Raymond Van De Waele (1894- ?) Portrait de femme. Huile sur toile, non signée. Portret van een dame. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 46 x 42,5 cm 46 x 42,5 cm