Jan Anteunis (1896-1973)
Jan Anteunis (1896-1973) Sculpture en bronze patiné représentant une tête de femme. Signée Jan Anteunis. Een gepatineerd bronzen beeld van het hoofd van een dame. Signé Jan Anteunis. H 42 cm
H 42 cm