Lot n° 91

Résultat :
Estimation :

Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte + Verzilverd lekbakje + Zilveren California lepeltje, 925 + Hollands zilveren roomlepel, 2de gehalte, beschadigd + Hollands zilveren roomlepel, 2de gehalte, beschadigd + Hollands zilveren theeschep, gerestaureerd, ca. 102 gram ((6x))