Lot n° 337

Valerio ADAMI (Né en 1935)

Estimation :

Piccolo Officio, 1970-1971. Huile sur toile. Signée, titrée et datée 20.11.70 -20.01.71 au dos. Olieverf op doek. Gesigneerd, getiteld en gedateerd 20.11.70 -20.01.71 op de achterzijde. 116 x 89 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Prive collectie, Bruxelles. Cornette de Saint Cyr Bruxelles.