Piccolo Officio, 1970-1971.
Huile sur toile.
Signée, titrée et datée 20.11.70 -20.01.71 au dos.
Olieverf op doek.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd 20.11.70 -20.01.71 op de achterzijde.
116 x 89 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Cornette de Saint Cyr Bruxelles.