Lot n° 333

GERARD DESCHAMPS (NE EN 1935)

Résultat :
Estimation :

Chiffons Japonais, 1961. Accumulations de chiffons sur toile. Signée, titrée, datée et annotée"1001 M"au dos. Opstapeling van lompen op doek. Gesigneerd, getiteld, gedateerd en geannoteerd"1001 M"op de achterkant. 56 x 66 cm 20000/30000  Provenance / Herkomst : Collection privée / Prive collectie, Paris. Cornette de Saint Cyr Bruxelles.