Chiffons Japonais, 1961.
Accumulations de chiffons sur toile.
Signée, titrée, datée et annotée"1001 M"au dos.
Opstapeling van lompen op doek.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en geannoteerd"1001 M"op de achterkant.
56 x 66 cm 20000/30000
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Paris.
Cornette de Saint Cyr Bruxelles.