Lund Chair, 1986.
Bois, clous et écrous.
Signé, titré et daté en dessous.
Piece unique.
Houtspijkers en moeren.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de onderkant.
Uniek stuk.
104 x 21.5 x 54.5 cm
Provenance / Herkomst :
Anders Tornberg Gallery, Lund, Suède.
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Cornette de Saint Cyr Bruxelles.