Lot n° 307

RICHARD NONAS (1936-2021)

Estimation :

Lund Chair, 1986. Bois, clous et écrous. Signé, titré et daté en dessous. Piece unique. Houtspijkers en moeren. Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de onderkant. Uniek stuk. 104 x 21.5 x 54.5 cm Provenance / Herkomst : Anders Tornberg Gallery, Lund, Suède. Collection privée / Prive collectie, Bruxelles. Cornette de Saint Cyr Bruxelles.