Lot n° 304

SHIRYU MORITA (1912-1998)

Estimation :

Tadayou, 1964. Laque. Signée, cachet, datée et titrée au dos. Lak. Gesigneerd, gestempeld, gedateerd en getiteld op de achterkant. 78.5 x 108 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Prive collectie, Bruxelles. Cornette de Saint Cyr Bruxelles.