Tadayou, 1964.
Laque.
Signée, cachet, datée et titrée au dos.
Lak.
Gesigneerd, gestempeld, gedateerd en getiteld op de achterkant.
78.5 x 108 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Cornette de Saint Cyr Bruxelles.