Femme nue assise, 1943.
Pastel et fusain sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Pastel en houtskool op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
34 x 26 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.