Eens vinden wij het begin, 1973.
Aluminium martelé, soudé et chromé. Signé et daté a la base.
Pièce unique.
Gehamerd, gelast en verchroomd aluminium.
Gesigneerd en gedateerd op de voet. Uniek stuk.
50 x 40 x 22 cm
Provenance / Herkomst :
Collection Van den Bergh, Ostende.