Lot n° 7

Hubert MINNEBO (né en 1940)

Estimation :

Eens vinden wij het begin, 1973. Aluminium martelé, soudé et chromé. Signé et daté a la base. Pièce unique. Gehamerd, gelast en verchroomd aluminium. Gesigneerd en gedateerd op de voet. Uniek stuk. 50 x 40 x 22 cm Provenance / Herkomst : Collection Van den Bergh, Ostende.