Lot n° 6

Hubert MINNEBO (né en 1940)

Estimation :

Personnage, 1970. Bronze à patine dorée. Signé, daté et numéroté 1/3 à la base. Brons met gouden patina. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/3 op de voet. H: 49 cm Provenance / Herkomst : Collection Van den Bergh, Ostende.