Fraai negentiende eeuws chinoiserie-bijzettafeltje... Lot 942
Résultat :
Estimation :
Fraai negentiende eeuws chinoiserie-bijzettafeltje met drie klapbladen in notelaar en een exotische houtsoort, ingelegd met parelmoer ||small 19th Cent. Chinese style occasional table with three folding leafs in wood inlaid with mother of pearl