Lot n° 566

KOLESNIKOV STEPAN FEODOROVICH (1879 - 1955)

Résultat :
Estimation :

KOLESNIKOV STEPAN FEODOROVICH (1879 - 1955) olieverfschilderij op doek : "Landschap met hoge bomen" - 58,5 x 70 getekend en gedateerd 1930 met gerepareerde gaatjes door het bombardement van zijn atelier in Beograd tijd WOII||20th Cent. Huile russe sur toile - signée Stepan Feodorovich Kolesnikov et datée de 1930 avec quelques trous réparés, dus au bombardement de son atelier à Beograd pendant la Seconde Guerre mondiale.