KINSBURGER SYLVAIN (1855 - 1935) aantrekkelijk paar antieke sculpturen in brons met mooie patine telkens met spelende kinderen - hoogte : 30,5 cm - telkens op sokkel getekend en met gieterijmerk||nice paire de sculptures françaises anciennes en bronze avec un thème attrayant avec des enfants - signées Sylvain Kinsburger et avec marque de fonderie