FRANCE D'ANGLETERRE - ca 1850/70 néoclassiciste... Lot 531
Résultat :
Estimation :
FRANCE D'ANGLETERRE - ca 1850/70 néoclassiciste Napoleon III-secretaire met een rank 'bonheur du jour'-model in marqueterie (van ebben-, wortel- en rozenhout) op acajou, versierd met gedoreerd bronsbeslag - met onderaan vier gecanneleerd poten, twee laden en een opklapbaar schrijfblad & met opzet met twee laden, twee spiegeldeuren en een gegalbeerde kop, versierd met een in brons gezette medaillon met mansprofiel||19th Cent. Bureau français ou anglais (Napoléon III) en marqueterie sur acajou avec montures en bronze doré et avec un médaillon à "profil romain" en bronze.