Lot n° 527

Résultat :
Estimation :

Antieke, allicht Franse, neoclassicistische console in gesculpteerd en gepolychromeerd hout (met mooie goedbewaarde dorure) en met een witmarmeren blad ||antique très probablement française console néoclassique en bois sculpté et polychromé (avec une belle dorure bien conservée) avec son plateau en marbre