FRANCE - ca 1850/70 zeer mooi neoclassicistisch... Lot 524
Résultat :
Estimation :
FRANCE - ca 1850/70 zeer mooi neoclassicistisch Napoleon III-meuble in verfijnd uitgewerkte marqueterie versierd met gedoreerd bronsbeslag - met twee gecanneleerde zuiltjes, een witmarmerne blad en een deur met een ovaal medaillon met bloemenvaas ||19th Cent. Cabinet néoclassique français Napoléon III en marqueterie avec des montures en bronze doré et avec son plateau en marbre.