CHEVAUX. CURR. Edward. Pure saddle-horses, and... Lot 334
Résultat :
Estimation :
Melbourne. Wilson and Mackinnon. 1863. In-8, demi-basane. XVIII pp. ; (1) f. ; 299 pp. ; (2) ff.
Édition originale.