Lot n° 2

Henry Van STRATEN (1892-1944)

Résultat :
Estimation :

Un dizain de sonnets, 1927. In-folio, broché, comprenant plusieurs sonnets illustrés de 10 bois gravés en noir. Signé et numéroté 19/50 au colophon. Imp. Loki, Anvers. Ed. Lumière, Anvers. La couverture a été réalisée par l'Ecole d'art décoratif de la Libre Académie d'Anvers. In-folio, paperback, inclusief verschillende sonnetten geïllustreerd met 10 houtsneden in zwart. Gesigneerd en genummerd 19/50 op het colofon. Gedrukt door Loki, Antwerpen. Ed. Lumière, Antwerpen. De omslag werd gemaakt door de School voor Decoratieve Kunst van de Vrije Academie van Antwerpen. 33 x 25 x 1 cm