Collier à 2 rangs de perles avec pendentif attaché... Lot 7
Résultat :
Estimation :
Collier à 2 rangs de perles avec pendentif attaché en or jaune 18 ct et fermoir en or blanc 18 ct sertis de 36 brillants +/- 0.54 ct et 1 diamant taille ancienne +/- 0.15 ct (pierres de couleur, fermoir abîmé) (48 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Halssnoer van 2 rijen parels met vastgehechte hanger in 18 kt geelgoud en sluiting in 18 kt witgoud bezet met 36 briljanten +/- 0.54 kt en 1 diamant oud slijpsel +/- 0.15 kt (kleurstenen, sluting beschadigd) (48 cm)