Tharaphae Moallakah cum scholiis Nahas, e mss. Leidensibus arabice edidit, vertit, illustravit Joa. Jac. Reiske. Lugd.-Batav., apud Joan Luzac, 1742. In-8, demi-vélin à coins de l'époque, 1 f. n.ch., LIV-130 p. 1 f. n.ch. et 1 tableau généalogique des Moallakat replié, cachets et galeries de vers. (Sacy, 3526).