Hekiyu Renmonki
Coupe
Céramique et porcelaine émaillée. Signée. On y joint un certificat de la galerie Pierre Marie Giraud
Schaal
Geëmailleerd keramiek en porselein. Getekend. Een certificaat van de galerie Pierre Marie Giraud is bijgevoegd.
2009.
Pièce unique.
28 x 25 cm
Provenance/Herkomst : Galerie Pierre-Marie Giraud, Bruxelles, Belgique.