HET GROOTE TAFEREEL DER DWAASHEID.
VERTOONENDE... Lot 257
Résultat :
Estimation :
VERTOONENDE DE OPKOMST, VOORTGANG EN ONDERGANG DER ACTIE, BUBBEL EN WINDNEGOTIE, IN VRANKRYK, ENGELAND, EN DE NEDERLANDEN, GEPLEEGT IN DEN JAARE MDCCXX. Amsterdam,1720;
In folio, vélin ancien. Très important recueil de pl. gravées au burin ou à l'eau-forte.
Provenance : collection de bibliophiles et d’amateurs d’art suisses de père en fils, 1920-2020