Lot n° 257

Résultat :
Estimation :

HET GROOTE TAFEREEL DER DWAASHEID. VERTOONENDE DE OPKOMST, VOORTGANG EN ONDERGANG DER ACTIE, BUBBEL EN WINDNEGOTIE, IN VRANKRYK, ENGELAND, EN DE NEDERLANDEN, GEPLEEGT IN DEN JAARE MDCCXX. Amsterdam,1720; In folio, vélin ancien. Très important recueil de pl. gravées au burin ou à l'eau-forte. Provenance : collection de bibliophiles et d’amateurs d’art suisses de père en fils, 1920-2020