Lot n° 26

Résultat :
Estimation :

11 bagues, 3 colliers, 12 pendentifs, 2 croix, 7 bracelets, 5 gourmettes et 9 boucles d'oreilles dépareillées (pierres fausses, pierres manquent, poussette manque, cassé, fermoir cassé, personnalisés, abîmés, bosselés) - 118.8 g 4 boucles d'oreilles en or jaune 14 ct (pierres de couleur, bosselées) - 2.9 g (Tailles: 45.5, 49, 50, 52, 52.5, 56, 56.5, 57, 58 & 59.5) (36, 45, 60, 12, 14, 14.5, 2 x 18, 3 x 19, 2 x 19.5 & 2 x 20 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n 11 ringen, 3 halskettingen, 12 hangers, 2 kruisjes, 7 armbanden, 5 schakelarmbanden en 9 niet samenhorende oorringen (valse stenen, stenen ontbreken, drukknoop ontbreekt, gebroken, sluiting gebroken, gepersonaliseerd, beschadigd, gedeukt) - 118.8 g 4 oorringen in 14 kt geelgoud (kleurstenen, gedeukt) - 2.9 g (Maten: 45.5, 49, 50, 52, 52.5, 56, 56.5, 57, 58 & 59.5) (36, 45, 60, 12, 14, 14.5, 2 x 18, 3 x 19.2, 2 x 19.5 & 2 x 20 cm)