Bague en or jaune 18 ct (pierre de couleur, pierre... Lot 50
Résultat :
Estimation :
Bague en or jaune 18 ct (pierre de couleur, pierre ébréchée, gravée) - 4.4 g brut (Taille: 54) Collier de perles avec fermoir en or jaune et blanc 14 ct serti de 10 diamants taille 8/8 +/- 0.07 ct (pierre manque, pierres abîmées, abîmé, bosselé) (45 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 18 kt geelgoud (kleursteen, steen beschadigd, gegraveerd) - 4.4 g bruto (Maat: 54) Parelhalssnoer met sluiting in 14 kt geel- en witgoud bezet met 10 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.07 kt (steen ontbreekt, stenen beschadigd, beschadigd, gedeukt) (45 cm)