Lot n° 49

Résultat :
Estimation :

Montre de poche à 2 cuvettes dont 1 en or jaune 18 ct mécanique (bosselée, abîmée) - 13.6 g brut Montre de poche à 2 cuvettes en or jaune 18 ct et argent sertie de roses de diamant (pierres de couleur, remontoir manque, pierres ébréchées, bosselée, abîmée) - 13.5 g brut \nBeschrijving in het Nederlands:\n Zakhorloge met 2 cuvetten waarvan 1 in 18 kt geelgoud mechanisch (gedeukt, beschadigd) - 13.6 g bruto Zakhorloge met 2 cuvetten in 18 kt geelgoud en zilver bezet met diamantroosjes (kleurstenen, opwinder ontbreekt, stenen beschadigd, gedeukt, beschadigd) - 13.5 g bruto