Cartel en bronze doré (clé, partie détachée, abîmé)... Lot 30
Résultat :
Estimation :
Cartel en bronze doré (clé, partie détachée, abîmé) (H: 58.5 cm, Diam: 29 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Kartel in verguld brons (sleutel, gedeelte los, beschadigd) (H: 58.5 cm, Diam: 29 cm)