Lot n° 27

Résultat :
Estimation :

Eventail en plastique avec parties en argent serties d'éclat de diamant signé E. Kees (Paris) et orné d'un papier peint "Scène pastorale" \nBeschrijving in het Nederlands:\n Waaier in plastiek met gedeelten in zilver bezet met diamantscherfjes getekend E. Kees (Parijs) en gedecoreerd met een behang "Scène pastorale"