Vase en cristal VAL SAINT-LAMBERT avec socle en... Lot 4
Résultat :
Estimation :
Vase en cristal VAL SAINT-LAMBERT avec socle en métal doré (légèrement ébréché) (H: 27.5 cm, Diam: 15 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Vaas in kristal VAL SAINT-LAMBERT met sokkel in verguld metaal (licht beschadigd) (H: 27.5 cm, Diam: 15 cm)