Lot n° 3

Résultat :
Estimation :

Lot comprenant: 1 seau à glace, 1 shaker (légèrement ébréché) (H: 13.5 cm, Diam: 12 cm & H: 26 cm, Diam: 11 cm) et 1 bol en cristal avec parties en métal doré (légèrement ébréché) (H: 5.5 cm, Diam: 12.5 cm) VAL SAINT-LAMBERT, pince et louche en métal doré \nBeschrijving in het Nederlands:\n Lot bestaande uit: 1 ijsemmer, 1 shaker (licht beschadigd) (H: 13.5 cm, Diam: 12 cm & H: 26 cm, Diam: 11 cm) en 1 kommetje in kristal met gedeelten in verguld metaal (licht beschadigd) (H: 5.5 cm, Diam: 12.5 cm) VAL SAINT-LAMBERT, tang en pollepel in verguld metaal