Bague en argent 925/1000 sertie de 154 diamants... Lot 52
Résultat :
Estimation :
Bague en argent 925/1000 sertie de 154 diamants mélange de tailles +/- 1.50 ct (pierre manque, pierres ébréchées, bosselée) - 6.3 g brut (Taille: 59) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in zilver 925/1000 bezet met 154 diamanten verschillende slijpsels +/- 1.50 kt (steen ontbreekt, stenen beschadigd, gedeukt) - 6.3 g bruto (Maat: 59)