Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de 8 diamants... Lot 18
Résultat :
Estimation :
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de 8 diamants taille 8/8 +/- 0.24 ct (bosselée, pierre manque, pierres ébréchées) - 2.2 g (Taille: 58) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 18 kt geel- en witgoud bezet met 8 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.24 kt (gedeukt, steen ontbreekt, stenen beschadigd) - 2.2 g (Maat: 58)