Lot n° 1025

Résultat :
Estimation :

(Van de Woestijne) Karel van de Woestijne, Nagelaten Gedichten. Haarlem, Joh. enschedé en Zonen, (1928). In-8°. 63 gen.pp. Een van de 15 niet gen. ex. op Japans. Met prospectus mee ingebonden. Orig. volle donkerblauw mar. band met vijf vergulde filets op de platten als omkadering, rug met ribben, kopsnede verguld, met orig. kaft en rug, schuifdoos met boord in zelfde leder. Herkomst: W.H.E. Baron van der Borch van Verwolde (ex-libris op contreplat).