Lot n° 1024

Résultat :
Estimation :

(Roland Holst) Adriaan Roland Holst, De Wilde Kim. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1925. In-8°. 48 gen.pp. Een van de 25 met de hand gen. luxe-ex. op Pannekoek, nr. 10. gesigneerd door uitgever en dichter. Met handgeschreven opdracht door uitgever en dichter aan P.N. van Eyck. Orig. halve donkerblauwe mar. band met hoeken, vlakke rug, kopsnede verguld, orig. kaft.