Lot n° 1010

Résultat :
Estimation :

(Boutens) P.C. Boutens, Verzen. Den Haag, Maison Blok, 1898. In-8°. 121 gen.pp. Orig. volle soepele bruine lederen band, verguld decor van rolstempels als omkadering op de platten, vlakke rug, sneden verguld en geciseleerd. Rug bovenaan licht beschadigd. Stukje weggeknipt uit titelpagina.