Lot n° 137

Dirk Smorenberg (1883–1960)

Résultat : Non Communiqué
Waterlelies / Loosdrechtse plassen in de zomer, Olieverf op doek, Afmetng +/- 120x74 cm, gesigneerd rechtsonder