Johan Hendrik van MASTENBROEK (1875-1945) Lot n° 126
Résultat :
Estimation :
Rotterdamse straatscene met omgevalen kar, Houtskool op karton, Afmeting 40x30 cm, gesigneerd links onder midden, schets/studie voor schilderij zie foto bijgeleverd