Lot n° 120

Piet van der Hem (1885-1961)

Résultat : Non Communiqué
Inkt op papier opgehoogd met wit, President Roosevelt tegen zuster…..., Afmeting 42x30 cm, gesigneerd links onder en gedateerd 1934