Koenemolen aan Amsterdamse vaart in de winter,nu Koenenkade te Amsterdam, Aquarel op papier, Afmeting +/- 76x50 cm, Gesigneerd en Gedateerd 1915, incl krantenknipsel waarin wordt vermeld dat deze molen met het onweer van 4 dec 1919 is afgebrand door blikseminslag.