ALECHINSKY PIERRE (° 1927) impression en technique gemengde met litho et n° 4/90 met een typische compositie - 52 x 40 getekend en gedateerd 1988||20e Cent. Technique mixte belge avec lithographie et gravure - signé Pierre Alechinsky et daté 1988