Lot n° 423

ALECHINSKY PIERRE (° 1927)

Résultat :
Estimation :

ALECHINSKY PIERRE (° 1927) litho n° 111/125 : "The Jewish Museum" - 71 x 52 handgesigneerd en in de druk geannoteerd "à New York" en gedateerd 31 mai 1965 ||handsigned Alechinsky "The Jewish Museum" print dated in the print 1965