Lot n° 285

FREEMAN

Résultat :
Estimation :

Mark FREEMAN (1908-2003) - Steel and Stone. (1934). Lithographie. 388 x 97 mm. Titrée, justifiée (18/40) et signée. Provenance: Childs Gallery, Boston, USA.