Lot n° 38

Estimation :

Witold KACZANOWSKI (1932) Composition Huile sur toile signée et datée 1961-62 au dos 116 x 73 cm - 45.67 x 28.74 in. Oil on canvas signed and dated 1961-62 on the reverse