Pierre FICHET (1927-2007)
Composition
Gouache... Lot 26
Résultat :
Estimation :
Pierre FICHET (1927-2007)
Composition
Gouache sur papier signée et datée 62 en bas à gauche
50 x 65 cm - 19.69 x 28.59 in.
Gouache on paper signed and dated 62 lower left.