Franse zilveren geguillocheerde miskelk, op gelobde... Lot 110
Résultat :
Estimation :
Franse zilveren geguillocheerde miskelk, op gelobde voet, gemerkt met het Minervahoofd (eerste gehalte) en de naam 'Chevron' (mogelijk Jamain en Chevron, Parijse zilversmeden), 19de eeuw, h. 22 cm, ca. 317 gram