Lot n° 11

VAN DEN SEYLBERGH Jaak

Résultat :
Estimation :

Tableau Technique mixte gouache/pastel -Escalier fleuri- signé *VAN DEN SEYLBERGH J.* (Jaak) (Anvers, 1884 - Knokke-Zoute, 1960) 60x70cm cadre doré s/v