Lot n° 68

Adriaan de la rivière (1857-1941)

Résultat :
Estimation :

Adriaan de la Rivière (1857-1941), Ezeltjes op het strand bij Scheveningen, gesigneerd en geannoteerd 'A de la Rivière / Scheveningen'. (rechtsonder), olieverf op paneel, 21,5x31 cm (met lijst : 39x 49 cm), Conditie : oppervlaktevuil, verder goed. Het schilderij is gemaakt uit drie paneeltjes.,