Hans van Ieperen (1909-1995), "Karretje op erf", gesigneerd "v Ieperen" (linksonder) ; en getiteld, gesigneerd en geannoteerd met het adres van de kunstenaar (op een label op de achterzijde), olieverf op board, 27x36,5 cm (met lijst : 44x53,5 cm), Conditie : goed,