Lot n° 51

Hans van Ieperen (1909-1995)

Résultat :
Estimation :

Hans van Ieperen (1909-1995), "Geel veld met bosrand", gesigneerd "v Ieperen" (rechtsonder) ; getiteld, gesigneerd en annotatie met het adres van de kunstenaar (op een label op de achterzijde), olieverf op board, 21x32,5 cm (met lijst : 36x48 cm), Conditie : goed,