Hubert Bellis (1831-1902), Bloemstilleven met roze rozen in een vaas, gesigneerd 'H. Bellis". (linksboven), olieverf op board, 34,5x32,5 cm (met lijst : 48,5x45,5 cm), Conditie : goed, Met een (deel van een) andere schildering van een bloemstilleven op de achterzijde